مجتمع فولاد صائب تبریز

پروژه خط نورد پروفیل و نورد میلگرد آجدار و کلاف

Read More
مجتمع فولاد صائب تبریز

مجتمع فولاد صائب تبریز

پروژه احیاء سنگ آهن به روش کوره های تونلی

Read More
مجتمع فولاد صائب تبریز

مجتمع فولاد صائب تبریز

تیر آهن بال پهن - تیر آهن متوسط و بال مساوی

Read More
مجتمع فولاد صائب تبریز

جناب آقای مردم خواه مدیر عامل محترم

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید مجتمع

Read More
جناب آقای مردم خواه مدیر عامل محترم

مجتمع فولاد صائب تبریز

تحت پوشش گروه سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز

Read More
مجتمع فولاد صائب تبریز

 

تست گرم اولیه خط تولید میلگرد در شرکت فولاد صنعت صائب تبریز در روز چهارشنبه مورخه 18/5/96 کلید خورد

 

فارغ التحصیلان این دوره موفق به اخذ گواهینامه مهمانداري مورد تأييد سازمان هواپيمايي كشوري می گردند و امکان تقاضا و استخدام در تمامي شرکت های هواپیمایی بعنوان مهماندار هواپيما خواهند داشت.

 

جناب آقای حیدرعلی مردم خواه به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل جدید مجتمع فولاد صائب معرفی گردید .

 

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز ؛
با حضور معاونت محترم فنی و مهندسی شرکت گسترش فولاد تبریز، از کاشت 500 اصله نهال به مناسبت بزرگداشت روز درختکاری در این مجتمع خبر داد." />

حضرت علی (ع) در بیست و پنج سال عزلت و خانه‌نشینی، به حفاری قنات و درختکاری مشغول بودند و شصت هزار نخل کاشتند. (مقدمه نخج الفصاحة،‌چاپ دوم،‌ص 84)

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز ؛
با حضور معاونت محترم فنی و مهندسی شرکت گسترش فولاد تبریز، از کاشت 500 اصله نهال به مناسبت بزرگداشت روز درختکاری در این مجتمع خبر داد.

به میمنت این سنت حسنه روز یکشنبه 15 اسفند ماه ، آقای مهندس فرزین قنبری قوشچی به همراه جمعی از همکاران این مجتمع در کاشت 500 اصله نهال شرکت نمودند و طبق دستور ایشان نسبت به خرید 1500 اصله ی دیگر جهت تکمیل فضای سبز مجتمع برای ایجاد انگیزه و روحیه ی کاری در بین همکاران اقدام نمایند. ایشان تاکید داشتند محیط زیست و منابع طبیعی مربوط به نسل های آینده بوده و ما موظف به حفظ و نگهداری و همچنین توسعه ی این امر خطیر هستیم و با افزایش فضای سبز در محیط کاری و کارگاهی نسبت به ایجاد فضایی پاکیزه و سالم کوشا باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز در آستانه بهره برداری از اولین خطوط نورد اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز در رشته های مکانیک-تاسیسات-برق-جوشکاری و غیره نموده است." />

جذب نیرو در آستانه بهره برداری به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز در آستانه بهره برداری از اولین خطوط نورد اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز در رشته های مکانیک-تاسیسات-برق-جوشکاری و غیره نموده است. در این راستا بنا به دستور مدیریت ارشد مجتمع , مدیریت امور انسانی طی چند روز گذشته از داوطلبان معرفی شدگان بنیاد تعاون ارتش جهت انجام آزمون مهارت و مصاحبه حضوری دعوت بعمل آمده است. براساس این خبر تاکنون 285 نفر جهت انجام مصاحبه حضوری دعوت شده اند.

مشاهده تصاویر آزمون مهارت و مصاحبه حضوری ادامه مطلب

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز؛تیم فوتسال مجتمع فولاد صائب تبریز قهرمان مسابقات جام رمضان 1395 عجب شیر شد.

 

با حضور فرمانده کل ارتش؛مدیرعامل جدید بنیاد تعاون ارتش منصوب شد. طی مراسمی با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان ارشد اجا، امیر سرتیپ بیوک عباسزاده به عنوان مدیرعامل جدید بتاجا منصوب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز، روز جمعه مورخه 17/2/95 ریاست محترم هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دریک حاج آقا زنوزی از مجتمع فولاد صائب تبریزبازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز، در روز یکشنبه مورخه 19/2/95 مدیر عامل محترم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران جناب امیر عباس محتاج و هیات همراه از مجتمع فولاد صائب تبریز بازدید نمودند. ،

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صائب تبریز، در روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در ساعت 10 صبح جلسه ای در دفتر امام جمعه شهرستان عجب شیر، تحت عنوان تجلیل از کارگران نمونه ، با حضور جمعی از کارگران و کارفرمایان شرکت های منطقه تشکیل گردید،

تماس با دفتر مدیریت بازرگانی

آذربایجان شرقی - تبریز - بلوار ملت ( دیزل آباد )

منطقه صنعتی غرب - بنیان دیزل

معاونت تامین - دفتر مدیریت تدارکات

شماره تماس : 041-34482130

Email : bazarghani@saebsteelco.ir

تماس با دفتر کارخانه

استان آذربایجان شرقی - شهرستان عجبشیر

شهرک صنعتی خضرلو

شماره تلفن - 041- 37633996-37633997

شماره فکس -0413763991

Email : info@saebsteelco.ir

Template Design:Dima Group